Gizlilik

Sitemizde yer alan tüm içeriğin hakları saklıdır. Web sitemiz 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. LeTekno adını verdiğimiz web sitemiz teknoloji ile alakalı haber, inceleme, bilgi ve yardım konuları hakkında yazılar paylaşmayı hedeflemektedir.

LeTekno.com istediği zaman yazılı, görsel, video vb içerikleri değiştirme, kaldırma, düzeltme hakkına sahiptir.  Web Sitemiz tarafından hazırlanan içeriklerde kullanabilecek herhangi bir içeriğin telif hakkı kapsamına girmesi durumunda, Web sitemiz içerik hakkında gerekli düzenlemeyi 72 saat içerisinde yapmakla sorumludur.

Yasal Bildirim

Web sitemizde yayınladığımız içeriklerde hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza uygun görev edinmekle birlikte 5651 sayılı yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet verdiğimiz için yayınladığımız içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur bu sebeple web sitemiz “uyar ve kaldırılsın” prensibi ile işlem yapmaktadır. Herhangi bir içeriğimizde kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@letekno.com üzerinden bildirimde bulunabilirler.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.