NG Hotels İle Keyifli Tatilin Tadını Çıkarın

tarafından
20
NG Hotels İle Keyifli Tatilin Tadını Çıkarın

NG Hotelleri olarak hizmet felsefemiz her daim konuklarımıza eşsiz bir deneyim yaşatmak ve her konuğumuzu tek konuğumuz gibi misafir etmek üzerine kuruludur. Yenilenmek, dinlenmek, keyifli vakit geçirmek isteyenler ya da iş toplantılarını verimli geçirmek isteyenler için özenle sunmuş olduğumuz hizmetimiz gerek misafirlerimiz gerek diğer bağımsız kuruluşlarca belgelenmiştir.Aynı zamanda otellerimiz doğa oteli olma niteliği taşımaktadır.

Hakkımızda

NG Sapanca otel ve diğer hizmet bölgesinde faaliyet gösteren otellerimiz Türkiye’nin 8 kalite belgesini bünyesinde barındırmakta olup, konuklarımıza eşsiz bir deneyim yaşatmak ve biricik hissettirmek için hizmet vermektedir. NG Afyon otel başta olmak üzere misafirlerimizin istek, beklenti ve ihtiyaç ölçeğine uygun şekilde hizmet vermek adına hizmet planlama ve bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmetler sunma gayesiyle çalışmaktayız.

Fırsatlar İçin Bizimle İletişime Geçin

Misafir odaklı, marka standartlarına uygun ve her müşterimize otelin tek misafiri gibi hizmet prensibiyle hareket etmekte olduğumuz otellerimiz termal otel olma özelliği göstermektedir. Eğer sizler de hafta sonunu dinlenerek geçirmek, çalışma molası vermek ve keyifli bir tatil fırsatı yakalamak istiyorsanız doğaya iç içe konumda yer alan otellerimiz için rezervasyon yapabilir, tatil planınızı bizlerle oluşturabilirsiniz. Bunun için dilerseniz https://nghotels.com.tr/ adlı sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak tercih ettiğiniz bölgedeki otelimiz için rezervasyon yapabilir, fırsatlar hakkında bilgi sahibi olabilir, dilerseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz.