Haftanın Oyunu European War 4: Napoleon #12

tarafından
9791
Haftanın Oyunu European War 4: Napoleon #12
European War 4 Napoleon İncelemesi

EasyTech tarafından iOS, Android ve Windows Phone cihazları için geliştirilen strateji oyunu European War 4 Napoleon incelemesi.

 • Ortalama Puan
  8.3
 • Grafik
  8
 • Ses
  8
 • Oynanabilirlik
  9
 • Uygulama Adı: European War 4 Napoleon
 • Geliştirici: EasyTech
 • Dil: EN
 • Boyut: 49M
 • Fiyat: Ücretsiz

Haftanın en iyi oyununu seçtiğimiz konseptin 12. haftasındayız. Bu hafta, haftanın oyunu olarak European War 4: Napoleon adlı oyunu inceledik.

European War 4: Napoleon Hakkında

European War 4: Napoleon, EasyTech tarafından geliştirilen strateji oyunudur. European War 4: Napoleon Windows Phone, Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Tarih sever oyuncuların yakından tanıdığı EasyTech adlı oyun stüdyosunu World Conqueror oyunundan tanıyoruz. Oyunun konusu isminden de anlaşılacağı gibi avrupa savaşları. Yapacağım taktikler ile düşmanlarını alt etmeye hazır mısın?

Oyunda bulunan Modlar

Oyuna ilk giriş yaptığınızda karşınıza gelen menüde oyunu hangi mod ile oynamak istediğinizi seçmeniz isteniyor.

 • Campaing (Senaryo)
 • Conquest (Fetih)
 • Tutorials (Eğitim)
 • Headquarter (General Merkezi)

Campaing (Senayo Modu)

Bu mod ile birlikte geliştiricilerin belirlediği görevleri tamamlayarak oyunu belli bir senaryo üzerinde oynuyorsunuz. Bu görevleri oyunun size verdiği süre bitmeden tamamlamanız gerekiyor. Eğer görevleri erken bitirirseniz madalya kazanabilirsiniz kazandığınız madalyalarıda general satın alırken kullanabilirsiniz.

Conquest (Fetih Modu)

Avrupa’yı feth etmeye hazır mısın? Bu modda herhangi bir görev kısıtlaması yok istediğinizi, istediğiniz zaman diliminde yapabilirsiniz. Seçeceğiniz herhangi bir ülke ile avrupa’yı feth etmek hazır mısın?

Tutorials (Eğitim Modu)

Oyuna yeni başlıyorsanız bu mod ile başlamakta fayda var. Çünkü oyun basit gibi görünsede oyunun mantığını anlamak için eğitim modunu bir süre oynamanız gerekiyor. Bu mod oyunu size öğretmek ve savaş stratejileri hakkında tecrübe kazanmanıza amaçlamakta.

Headquarter (Genel Seçim/Alım Merkezi)

Bu bölümde Napoleon, Murat gibi generalleri satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

Oyunda bulunan Modlar

European War 4: Napoleon Senaryo Modu Nasıl Oynanır?

European War 4: Napoleon oyununda başlangıçta açık olan iki görevi başarıyla tamamlamamız isteniyor. Oyunda toplam 6 görev mevcut. Bu iki görevimizin adları Coalition ve Imperial Eagle. Fransız devrimi’nin ardından gerçekleşeyen Koalisyon savaşlarını yöneteceğimiz bu görevlerde İngiltere, İspanya gibi ülkeleri komuta altına almamız ve Napoleon’un ilerleyişini durdurmamız isteniyor. Bu iki görevi başarıyla tamamlamadan diğer görevlere başlayamazsınız. Görevleri tamamlamak için devreye stratejileriniz giriyor ya savaşarak kazanacaksınız ya da savunarak karar sizin.

senaryo

European War 4: Napoleon Fetih Modu Nasıl Oynanır?

Herhangi bir göreve tabi olmadan tüm avrupa’yı feth edebilirsiniz. Mesela Osmanlı İmparatorluğunu seçerek Napoleon’un yanında saf tutabilirsiniz. Çeşitli zaman dilimlerinde Avrupa veya Amerika ile savaşmanızı sağlayan bu modda seçtiğiniz zamana göre haritalar düzenlenecek. Bu modda oyun hızını arttırmanızı tavsiye ediyorum.

conq

App Store Windows Phone