En İyi 5 Android Haber Uygulaması

tarafından
64345
En İyi 5 Android Haber Uygulaması

Android için gündemden, dünyadan, Türkiye’den son dakika haberlerini bulabileceğiniz en iyi 5 haber uygulamasını seçtik.

Spordan, magazine, dünya gündeminden, Türkiye gündemine kadar güncel haberleri okuyabileceğiniz en iyi 5 haber uygulamasını seçtik ve liste haline getirdik. Yüzlerce haber uygulamalarının arasından titizlik ile seçtiğimiz bu uygulamalar sayesinde gündemin nabzını tutacaksınız.


1. Papiroom (Kişisel Gazeten)

papiroom-android-uygulama

Papiroom tamamen türk girişimciler tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Kendi gazetenizi yaratabileceğiniz bu uygulama ile birlikte gündem, siyaset, spor haberlerine ulaşabilirsiniz.

Yükle

2. Nabız (Size Özel Anlık Haber)

Nabız uygulaması sayesinde 300’ün üzerinde Türkçe haber kaynağı arasından seçim yaparak kendi anlık haber akışınızı oluşturabilirsiniz. Bu uygulamayla birlikte son dakika haberleri için bildirim alarak son dakika haberlerini ilk duyan siz olabilirsiniz.

Yükle

3. Nokta (Tüm Gazeteler)

nokta-android-uygulama

Nokta uygulaması spor için başka, siyaset için başka, magazin için başka uygulama kullananları o dertten kurtarıyor tüm gazeteleri bir araya toplayan bu uygulamada ayrıca hava durumu, vizyondaki filmler, tv yayın akışları gibi özelliklerde bulunuyor.

Yükle

4. Bundle (Haber Uygulamanız)

bundle-android-uygulama

Bundle; son dakika, spor, siyaset, teknoloji, ekonomi gibi kategorileri bir araya getirerek kullanıcılar ile buluşturan haber uygulamasıdır. İnteraktif bir uygulama olan Bundle ile en çok bilinen dergileri, blogları, haber sitelerini takip edebilirsiniz ve haberler hakkında yorumlar yapabilirsiniz.

Yükle

5. Haberin Merkezi (Son Dakika)

haberin-merkezi-android-uygulama

Haberin Merkezi, size özel haberleri bulur ve sizlerle buluşturur. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz bu uygulamayla birlikte en güncel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz.

Yükle