En iyi 5 Android Klavye Uygulaması

tarafından
17442
En iyi 5 Android Klavye Uygulaması

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 klavye uygulamasını seçtik.

Google Play Store’da şimdiye kadar yayınlanmış en iyi 5 klavye uygulamasını listeledik. Telefonlarda veya tablet bilgisayarlarla birlikte gelen standart android klavye herkes için yeterli ve kullanışlı olmayabiliyor. Bu yetersizlik sebebiyle uygulama geliştiricileri oldukça kullanışlı klavye uygulamaları geliştirmiş durumdalar.


1.SwiftKey Klavye

Listemizin birinci sırasını SwiftKey Klavye uygulaması alıyor. SwiftKey klavyesi Android ve iOS için geliştirilen bir klavye uygulamasıdır. 50’den fazla dili destekleyen bu uygulama alanın en iyisi.

Yükle

2.Swype Klavye

Listemizin ikinci sırasını Swype Klavye uygulaması alıyor. Swype Keyboard, Nuance tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen bir klavye uygulamasıdır. Google Play Store fiyatı 2.84 TL App Store fiyatı ise 0.99$. Aynı zamanda bu uygulamanın 30 günlük ücretsiz deneme versiyonuda mevcut.

Yükle Deneme Versiyonu

3.Kika Klavye

Listemizin üçüncü sırasında Kika Klavye yer alıyor. Kika Klavye, iOS ve Android platformu için geliştirilen klavye uygulamasıdır. Başta gif ve emoji özelliklerinin bulunduğu bu uygulama cep telefonu ve tabletlerde yazmayı hızlı ve eğlenceli hale getirir.

Yükle

4.Google Klavye

Listemizin dördüncü sırası Google Klavye alıyor. Google tarafından Android için geliştirilen klavye uygulamasıdır. Google Klavye, hareket ve sesle yazmayı hızlı ve kolay hale getirir.

Yükle

5.Fleksy Klavye

fleksy-klavye

Listemizin beşinci ve son sırasında Fleksy Klavye yer alıyor. Fleksy Klavye, Android ve iOS için geliştirilen bir klavye uygulamasıdır. Fleksy Klavye’nin arkasındaki güç Geometrik Zeka’ya dayalı eşsiz teknolojisidir. Dikkatsiz? Özensiz yazım? Hiç problem değil!

Yükle

Listemizin sonuna gelmiş bulunuyor, listemiz hakkında fikirlerinizi yorum yaparak bizlere ve klavye arayan kişilere iletebilirsiniz.