En iyi 5 Android VPN Uygulaması

tarafından
21384
En iyi 5 Android VPN Uygulaması

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 vpn uygulamasını seçtik.

Teknolojinin gelişimiyle internet kullanımı en üst noktaya çıkmış durumda, internet kullanımının bu seviyede olmasından memnun olmayan yetkililer çareyi internet kısıtlamalarında buluyor. Türkiye’nin de zaman zaman dahil olduğu birçok ülkede internet kullanımına bazı kısıtlamalar getirilmekte. Ancak kısıtlamaları aşmanın birçok yolu mevcut. O yollardan birisine VPN uygulamaları.

VPN uygulamaları hem internette gizliliğinizi sağlar hemde yasaklı sitelere DNS değiştirmeden giriş yapmanızı sağlar.

Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 VPN uygulaması şöyle;


1.Hotspot Shield

Listemizin birinci sırasında ülkemizde en popüler vpn uygulaması olan Hotspot Shiled yer alıyor. Hotspot Shield dünyanın neredeyse tüm ülkesinde sunucu barındırmakta. Bu sunuculardan herhangi birini seçerek internette rahatça dolaşabilirsiniz.

Yükle

2.Zenmate

Listemizin ikincisi sırasında Zenmate Core VPN yer alıyor. Zenmate, Zenguard tarafından geliştirilen bir VPN uygulamasıdır. Masaüstü ve mobil platformlarda milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta.

Yükle

3.Hideman VPN

Listemizin üçüncü sırasında Hideman VPN uygulaması yer alıyor. Hideman VPN, Hideman Ltd tarafından geliştirilen bir VPN uygulamasıdır.

Yükle

4.Betternet VPN

Listemizin dördüncü sırasında Betternet VPN uygulaması yer alıyor. Betternet VPN uygulaması Betternet Teknolojileri tarafından geliştirilen bir VPN uygulamasıdır. Uygulama Play Store’da yayınlanan VPN uygulamaları arasında en çok indirilen uygulamaların başında gelmekte.

Yükle

5.VyprVPN

Listemizin beşinci ve son sırasında VyprVPN yer alıyor. VyprVPN internette gizli, anonim ve güvenli gezinmeye olanak sağlayan bir VPN uygulamasıdır.

Yükle