Doğal %100 Yün Halı Modelleri Sadece OdaHali.Com ’da

tarafından
34
Doğal %100 Yün Halı Modelleri Sadece OdaHali.Com ’da

Daha önce hiç bir halıcı tarafından kandırıldınız mı? Pek çok insan ilk evliliğinde halıcılar tarafından dolandırılır. Bunu bir halıcı olarak ne yazık ki üzgünlük içerisinde söylüyoruz. Yün halı sahibi olmak isteyenlere genellikle %100 yün olmayan ve karışık iplerin bulunduğu, üretildiği halıları satış yapmaktalar. Bizler ise bu duruma üzülen bir ekip olarak kesinlikle sitemizde böyle ürünleri barındırmıyoruz. Sitemizin yün halı modellerinin satış kategorisinde aldığı olumlu yorumlar, yıldız puanlamalarına bakarak sizler de buna karar verebilirsiniz. Yün halı modellerimiz hem gerçekten %100 yün olduğu kadar öte yandan fiyatlarımız oldukça uygundur. Yünün temin edilme şekline göre yün halı modellerimizin fiyatları makul miktarlarda. Fakat bunun da bir sebebi var. Öncelikle yün halı üretimi için yünün nasıl temin edildiğini inceleyelim.

Yün elde etmek için öncelikle ipek böceklerinin üretmiş olduğu ipek kozalarını elde etmeniz gerekiyor. Bu yüzden büyük çiftiklerden yüzde yüz doğal olan ipekleri almanız gerekiyor. Aldığınız bu ipekleri teker teker ince eleyerek dokumanız ve bunlardan yünü elde etmeniz gerekiyor. Bu ise zahmetli olduğu kadar oldukça maliyetli de bir iş. Çoğu firma bu sebepleri bahane göstererek inanılmaz düzeylerde yün halı modelleri satışları yapıyor. Fakat Oda Halı ekibi olarak bizler hiçbir zaman bu şekilde bir fahiş fiyat uygulamasına girişmedik. Bizler yalnızca sizlerin dilediği gibi yün halı modeline sahip olması taraftarı olduk. Sitemizin içerisinde yün halı modellerine giderek tarafımıza iletilen yorumları inceleyebilir, ürünlerimize yapılan puanlamaları görebilir ve kararınızı bundan sonra verebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yaptığınız alışverişerin tamamı güvenlik önlemleri devrede tutularak işlemektedir. Bundan dolayı hiçbir site gibi sorunlarla karşı karşıya kalmıyoruz. Tüm halı modellerinde olduğu gibi yün halı modellerinde de çoğu zaman sitemiz ayları birinci olarak kapatıyor. Bizlere güvendiğiniz ve alışverişlerinizi yaptığınız için sizlere minnettarız. Hızla büyüyen Oda Halı bünyesinde her müşterimizin yararlı brir katkısının mutlaka olduğunu düşünüyoruz. Sizlerde %100 doğal olan yün halı modellerimizden temin etmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri biliyoruz .