Şenol Güneş, Takım Kurgusunu Yeniden Düzenleyecek

tarafından
40
Şenol Güneş, Takım Kurgusunu Yeniden Düzenleyecek

Milli takımlara 12 oyuncusunu gönderen Beşiktaş’ta diğer futbolcular da lige verilen arada izin yapıyor. Konya deplasmanından bir puanla dönen siyah beyazlılar Perşembe günü Nevzat Demir Tesislerinde toplanarak çalışmalara başlayacaklar.

GÜNEŞ PUAN KAYIPLARINDAN MUTSUZ

Yaşanan puan kayıplarından mutsuz olan teknik direktör Şenol Güneş’in özel önlemler alacağı öğrenildi. Beşiktaş’ta teknik heyet ilk olarak takımın pas oyunundaki eksiklerini gidermeyi hedeflerken siyah beyazlılarda Oğuzhan ve Ljajic ikilisinin takımın sahadaki yöneticileri olması bekleniyor.

OĞUZHAN GÖZ DOLDURDU

A Milli Takım kampında bulunan Oğuzhan’ın formu ise göz doldurdu. Milli aranın ardından oynanacak olan Göztepe maçında orta alanda Atiba-Oğuzhan ikilisinin formaya yakın olduğu öğrenilirken Teknik Direktör Şenol Güneş’in cezalı Vida’nın boşluğunu Medel’i savunmaya çekerek doldurması bekleniyor.

ADRİANO MÜJDESİ

Beşiktaş’a Adriano’dan ise iyi haber var. Nevzat Demir Tesislerinde bireysel olarak çalışmalara devam eden Adriano’nun durumunun iyiye gittiği ve yakında takımla birlikte çalışmalara başlayacağı gelen haberler arasında.

http://betgram37.com/livebet/main